Kwiaty

Kwiaty doniczkowe 

W naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rośliny doniczkowe. Od 1956 roku, zajmujemy się roślinami, ich chorobami oraz pielęgnacją. Kupując u Nas, masz pewność że dostaniesz zawsze zdrowe i dorodne kwiaty doniczkowe.  

W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednią roślinę dla swojego domu czy na prezent dla bliskiej osoby.  W tym ostatnim na specjalne życzneie oferujemy klasyczne przybranie kwiatów na prezent.  

Transport kwiatów

Wszystkie roślin są odpowiednio zabezpieczone do wysyłki, które odbywają się zawsze w odpowiednich warunkach atmosferycznych ( nigdy nie wysyłamy w temperaturach ujemnych oraz powyżej 30 st. C, chyba że jest takie wyraźne życzenie Klienta).

Rośliny doniczkowe kwitnące, podczas transportu są narażone na drobne uszkodzenia mechaniczne w postaci opadania płatków – co jest procesem naturalnym podczas transportu i wstrząsów. Natomiast kwiaty cięte są zawsze zabezpieczone, w taki sposób aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzeń. Końcówki roślin umieszczane na czas transportu w gąbce florystycznej dla utrzymania odpowiedniej wilgotności.